CENY SVATEBNÍHO VIDEA

1) VIDEO „MINI“

sestřih – příjezd na obřad, obřad, gratulace
cena: 4.000,-
 

2) VIDEO „MINI – PLUS“

sestřih – příjezd na obřad, obřad, gratulace + portrét novomanželů (obvykle romantická procházka parkem spojená s focením apod.)
cena: 5.500,-
 

3) VIDEO „KLASIK“

sestřih – ranní a dopolední přípravy, odjezd + příjezd na obřad, obřad, gratulace, odjezd na hostinu a vše kolem ní (např. rozbíjení talíře, úkoly, soutěže apod.) přípitek, oběd, portrét novomanželů, první tanec, krájení dortu.
Včetně svatebního klipu v délce +/- 2 min.
cena: 8.000,-
 

4) VIDEO „CELÝ DEN“

zachycení a sestřih – komplet celého svatebního dne od rána do večera (obvykle 19. až 20. hod.), navíc včetně svatebního klipu v délce +/- 2 min.
cena: 10.000,-
 

5) VIDEO „CELÝ DEN – EXTRA“

stejný jako balíček „CELÝ DEN“ – zde navíc předsvatební natáčení s ženichem a nevěstou (zvlášť + oba) – jehož sestřih je obrazovou pozvánkou na svatbu a současně i mini medailonek budoucích novomanželů. Délka dle dohody. Dodávám jako soubor v elektronické podobě pro volné šíření na Facebooku a dalších sítích.
cena: od 12.000,-
 

DOPRAVA

a) do 30 km v ceně balíčku MINI a MINI – PLUS
b) do 60 km v ceně balíčku KLASIK, CELÝ DEN a CELÝ DEN – EXTRA
c) km navíc se účtují 6,0 Kč/km

CO JE JEŠTĚ V CENĚ?

Emoce … okamžik který právě proběhl – stal se … a zvolna klesá do „historie“ … Příběh, který lze vyprávět mnoha způsoby … Moje nápady, zkušenosti, nadšení točit a vytvářet videa, která „Vaší historii“ vždy vyvolají zpět – přesně tak, jako „tenkrát“.