Natáčení a střih videa

Polepy aut

Polepy kamionů

Billboardy

Co nabízím, v čem jsem jedinečný

Doporučit a najít řešení.

Mnohokrát jsem ve své profesním životě zažil situaci, kdy je zákazníkovi „horem – spodem“ vnucováno, že by svůj záměr nebo požadavek měl řešit pouze tím způsobem, jaký nabízí resp. umí firma – na kterou se zrovna obrátil. V komunikaci pak vzniká zbytečné napětí, … a po určité době je stejně všem zúčastněným „nějak“ jasné, že něco neklape a že takto spolupráce vypadat nemá. Takhle já nejednám. Dokážu říct: „Váš požadavek já osobně vyřešit a realizovat nemohu, ale zavolám nebo zajistím co je potřeba a domluvím pro Vás to či ono“.

Ke svým zákazníkům – partnerům jsem vždy upřímný a je naprosto v pořádku, když máme na dílčí věci různé názory. Mám rád, když se navzájem respektujeme a nemám problém zapracovat do své práce klientovi požadavky, ze kterých nechce (nebo nemůže) slevit … vždy mě ale velmi potěší, když se zadavatelem o zakázce diskutujeme, probíráme různé varianty a on nakonec konstatuje, že moje nápady a doporučení jsou pro něj přínosné.

Tvořit a navrhovat – zajímavě, poutavě, jasně.

Tvoření mě vždy bavilo a baví dosud. Je to takový zvláštní až vibrující pocit, když mám na stole zadání od klienta a mám něco vytvořit – navrhnout – realizovat. Ať se jedná o prospekt, akční leták nebo polep aut … je to jedno, vždy se snažím, aby byl výsledek perfektní, včas a měl i patřičnou přidanou hodnotu.

Přemýšlet, abyste dostali to, co právě potřebujete.

Požadavky zákazníků často nejsou vůbec jasné a nezřídka jdou jednotlivé nápady úplně proti sobě. Pozorně naslouchám, společně analyzujeme co je důležité, co méně a co se naopak „už nehodí“ a když jsou stanovené jednotlivé priority, jdu tvořit, kalkulovat, vymýšlet.

Miroslav Kolařík

Miroslav Kolařík

kamera a střih, fotograf, grafik

Míra KOLAŘÍK, Most

(po domluvě lze natáčet kdekoliv)

_________________________

tel.: +420 777 144 655

mail: kolarik.mira@gmail.com

IČ: 72579404

Kontakt

12 + 15 =